środa, 22 stycznia 2014

Testowanie Dzbanka Filtrującego Dafi

Witam. Dziś przedstawię Wam moją opinię na temat dzbanka filtrującego wodę z firmy Dafi.
Do testowania otrzymałam dzbanek filtrujący Omega unimax led 4l

Jestem bardzo zadowolona i polecam ten dzbanek :)

Co piszę firma ? 


Ten estetyczny dzbanek jest przede wszystkim funkcjonalnym sprzętem kuchennym skutecznie oczyszczającym wodę z kamienia, chloru, pestycydów, rdzy oraz innych zanieczyszczeń mechanicznych i organicznych.

Czytelny wskaźnik zużycia filtra(indykator)
  Wskaźnik zużycia filtra przypomina o jego comiesięcznej wymianie. Każdy rodzaj wskaźnika Dafi należy ustawić od nowa po każdorazowej wymianie wkładu w dzbanku. Wskaźnik LED sensor odmierza miesiąc od momentu wyprowadzenia go z trybu uśpienia. Kiedy upłynie czas przydatności filtra dioda zacznie migać kolorem czerwonym. Na wskaźniku manualnym zaznacza się datę wymiany wkładu.

Wygodny w stosowaniu wlew 
              
Dzbanek posiada dwa rodzaje wlewów – otwarty z kratką i zamknięty
z uchylną klapą. Każdy z nich umożliwia wygodne napełnianie dzbanka bez zdejmowania pokrywy.Ergonomiczna rączka 
 Odpowiednio zaprojektowany kształt rączki ułatwia przenoszenie dzbanka
i jego stabilne utrzymanie w dłoni. Przy tym kształt i kolor rączki idealnie komponują się z resztą produktu, tworząc estetyczną całość. 


Unimax - model wkładu filtrującego Dafi
 
Ten wkład przeznaczony jest dla osób, które chętnie gotują oraz posiadają rodzinę, przez co częściej sięgają po wodę. Z myślą o nich stworzyliśmy wkład skutecznie filtrujący 150-200l wody. 

Szeroka gama kolorystyczna 

Obszerna paleta barw dzbanka sprawia, że jego wybór staje się łatwy i przyjemny. Z wielu propozycji kolorystycznych można wybrać dzbanek w preferowanym i najlepiej pasującym do wystroju kuchni kolorze.

 
 Moja opinia : 
Z dzbanka jestem bardzo zadowolona, ponieważ widać dużą różnicę w wodzie ( zdjęcie poniżej). Dzbanka używam codziennie do gotowania wody w czajniku i do picia. Wodę w czajnika przefiltrowaną w dzbanku Dafi gotuję już ponad tydzień(najpierw wyczyściłam czajnik z kamienia) i po kamieniu ani śladu, czajnik czysty ,z herbaty na szklance nie ma osadu. :) Wystarczy wlać wodę do dzbanka filtrujące Dafi i poczekać kilka sekund i już mamy krystalicznie czystą wodę ! :) Herbata jest o wiele smaczniejsza i nie ma problemu z domyciem szklanki z osadu. Jeśli chcecie być zdrowi i cieszyć się smakiem czystej wody POLECAM WAM TEN DZBANEK :)
Zobaczcie różnicę ! ;o
po lewo woda z dzbanka Dafi a po prawo prosto z kranuZapraszam na stronę firmy Dafi - http://www.dafi.pl/
Oraz na fanpage na facebooku -   Fanpage Dafi


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz :))))